Thikë e biodegradueshme 8 inç

Përshkrim i shkurtër:

Materialet e zakonshme: Përbërësi kryesor i lëndës së parë që nxirret nga nafta dhe burimet e naftës kanë qenë gjithnjë e më të pakta, të gjitha materialet nxirren nga djegia e naftës e jo-biodegradueshme do të ndotin mjedisin. Materialet me bazë bio: Kryesorja që përdor niseshtenë si lëndë të parë, niseshte nxjerr...


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Materialet e zakonshme:

Përbërësi kryesor i lëndës së parë të nxjerrë nga nafta dhe burimet e naftës kanë qenë gjithnjë e më të pakta, të gjitha materialet janë nxjerrë nga djegia e naftës e jo biodegradueshme do të ndotin mjedisin.

Materialet me bazë bio:

Përdorimi kryesor i niseshtës si lëndë të parë, niseshteja e nxjerrë nga bimët, që i përket burimeve të rinovueshme është kthimi në produktet natyrore të degradimit të mjedisit.

Kultivimi ynë i bazuar në bio:

Takëmet tona me bazë biologjike, "niseshte bimore" janë të shkëlqyera për ushqimet e nxehta me një tolerancë ndaj nxehtësisë deri në 110 gradë.
Krahasuar takëmet tradicionale të bëra nga plastika 100% e virgjër, kjo takëm është bërë me 70% material të rinovueshëm, që është një zgjedhje alternative.
Takëmet tona me bazë biologjike të prodhuara nga 70% burime të rinovueshme, megjithëse nuk janë të kompostueshme, por me bazë biologjike dhe të biodegradueshme.
Toleranca e temperaturës midis -10 dhe 110 gradë Celsius.Miqësore për mikrovalë, frigorifer, frigorifer dhe furrë.
Është i shëndetshëm, higjienik, jo toksik, i padëmshëm dhe i sigurt.

Ecogreen ka aftësi të forta kërkimore dhe mund të merret me një porosi blerjeje në sasi të madhe dhe produkte të personalizuara.

Mirë se vini të kontaktoni me ne për më shumë detaje.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme